puchalska2001
Paulina Puchalska VerifiedJoined: 01/11/2021
Cześć! Jestem studentką Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Studiuję język hiszpański i angielski, z którego udzielam korepetycji. Oprócz tego, prowadzę zajęcia także w zakresie j. polskiego oraz historii. Szczególnie preferuję naukę dzieci (szkoła podstawowa), jednak podejmę się też pomocy uczniom szkół średnich w zakresie j. polskiego i angielskiego. Od roku regularnie prowadzę lekcje z chłopcem (obecnie 3 klasa podstawówki), który od czasu współpracy ze mną znacząco poprawił swoje wyniki w nauce. Większość zadań ćwiczeniowych przygotowuję sama, w oparciu o wiarygodne źródła. Staram się, aby każde zajęcia były maksymalnie merytoryczne ale także aby były dla ucznia miło spędzonym czasem. Dodatkowo w nauczaniu j. polskiego i j. angielskiego wykorzystuję własnoręcznie wykonane notatki, które później udostępniam swoim uczniom. Jestem otwarta na różne współprace. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez portal/maila lub pod numerem telefonu - 513103723
50 zł / session0.0
korepetycje
Oferuję powtórkę bieżącego materiału, uzupełnianie zaległości względem podstawy programowej, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty a także matury.
50 zł /
About the class

Udzielę korepetycji z zakresu j. polskiego, j. angielskiego i historii. Oferuję powtórkę bieżącego materiału, uzupełnianie zaległości względem podstawy programowej, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty a także matury. Zawsze w pełni indywidualizuję proces nauczania i dostosowuję do maksymalnie do specyficznych potrzeb ucznia. Gwarantuję pełen profesjonalizm, najwyższej jakości materiały (ćwiczenia oraz notatki, układane przeze mnie, wykorzystywane na zajęciach, udostępniane potem w formie skanów) i dobrą atmosferę. Przed zajęciami proszę o informację, nad czym mamy pracować, tak abym mogła przygotować odpowiednie materiały :) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez platformę lub pod numerem telefonu.

Subject reference

Nauki humanistyczneHistoriaPolskiJęzykiAngielski

Preferred age of the students

- prefered primary school
- prefered high school

Preferred level of the students

- beginner
- lower intermediate
- intermediate