msulinski
Maciej Suliński VerifiedJoined: 05/04/2021
Na początek zacznę od przedstawienia się. Nazywam się Maciej Suliński. Obecnie jestem studentem Politechniki Gdańskiej na kierunku Automatyka i Robotyka. Z zamiłowania jestem pasjonatem matematyki oraz nowych technologii. W liceum byłem olimpijczykiem z Olimpiady Fizycznej oraz Olimpiady Astronomicznej. W wolne weekendy lubię wyjechać w polskie góry aby naładować pozytywną energię do codziennego działania. Oferuję korepetycje z matematyki na poziomie matury rozszerzonej i podstawowej. Zajmuję się tym już od 6 lat z licznymi sukcesami. Stawiam na zrozumienie omawianych zagadnień. Nie uczę konkretnych typów zadań, a staram się wykształcić u ucznia właściwy tok rozumowania. Tak abyście byli w stanie rozwiązać każde zadanie które stanie na waszej drodze, nawet te które są nietypowe i nigdy wcześniej nie były rozwiązywane przez Was.
80 zł / session0.0
Korepetycje z matematyki online, matura rozszerzona
W trakcie trwania zajęć zadaje uczniom dużo pytań, które mają ich skłonić do dogłębnego przeanalizowania omawianych zagadnień. Chyba każdy z doświadczenia widzi że wyuczonych typów bardzo szybko się zapomina, a to co się się raz dobrze zrozumiało pozostaje w głowie na bardzo długo.
80 zł /
About the class

W trakcie trwania zajęć zadaje uczniom dużo pytań, które mają ich skłonić do dogłębnego przeanalizowania omawianych zagadnień. Chyba każdy z doświadczenia widzi że wyuczonych typów bardzo szybko się zapomina, a to co się się raz dobrze zrozumiało pozostaje w głowie na bardzo długo. Na efektywność zajęć składa się wiele czynników, ale najważniejszym z nich jest praca własna ucznia w domu. Bez niej uczniowie nie utrwalą dobrze omówionych zagadnień przez co zajęcia będą straconymi pieniędzmi. Dlatego też gdy widzę że uczeń notorycznie przychodzi na zajęcia bez zrobionych zadań, kończę z nim współpracę. Zajęcia prowadzę głównie z matematyki na poziomie matury rozszerzonej, ale jestem w stanie pomóc również z zakresu: - fizyki liceum, poziom rozszerzony (również przygotowanie do matury) - analizy matematycznej (poziom 1 roku studiów) - algebry liniowej (poziom 1 roku studiów) - podstaw programowania (język programowania C oraz C++) - oraz zakresu matematyki na 1 roku studiów Zajęcia indywidualne: koszt 80 zł/h (godzina zegarowa) Więcej szczegółów znajdziesz na mojej stronie internetowej: http://korepetycjegdynia.pl/kalendarz/ Istnieje możliwość zajęć ONLINE. Najczęściej przeprowadzam zajęcia poprzez platformę DISCORD, która jest w pełni darmowa. W przypadku takiej formy zajęć udostępniam uczniowi wirtualną tablicę na której piszę zarówno ja jak i uczeń. Wbrew powszechnej opinii jest ona równie skuteczna jak tradycyjne stacjonarne zajęcia.

Subject reference

InformatykaFizykaNauki ścisłeMatematyka

Preferred age of the students

- prefered high school
- prefered students

Preferred level of the students

- intermediate
- higher intermediate