mateusz1996
Mateusz Sajdak VerifiedJoined: 11/20/2020
Korepetycji udzielam od ponad 4 lat. Moi uczniowie odnoszą olbrzymie sukcesy na egzaminach maturalnych uzyskując tym samym możliwość studiowania na prestiżowych uczelniach w Polsce ale i również w Europie! Jestem absolwentem kierunku Prawo na Uniwersytecie Gdańskim oraz aktualnym studentem kierunku Nawigacja Powietrzna / Pilotaż samolotowy na Politechnice Śląskiej w Katowicach.
50 zł / session0.0
Język polski
Obawiasz się matury? Chcesz dostać się na prestiżowe studia? Egzamin 8-klasisty? Chcesz zacząć zobywać świetnie wyniki? Nie czekaj i zgłoś się do mnie a osiągniesz sukces!
50 zł /
About the class

Większości osób język polski sprawa dużo problemów, ze mną jednak poznasz w jak prosty sposób można go zrozumieć i opanować na poziomie maturalnym, jak i szkoły podstawowej. Nie bójmy się naszej własnej mowy, gdyż nie jest ona tak skomplikowany jak się wydaje. Indywidualne podejście do każdej osoby wraz z przygotowywaniem materiałów oraz prac pozwala na zrozumienie większości materiału. Moje lekcje nie wyglądają w sposób monotonny! Wszelkie urozmaicenia i zawężenie materiału do potrzeb jest prostym przepisem na sukces! Oferuję korepetycje dla uczniów: - Szkół podstawowych (Egzamin ośmioklasisty) - Liceów / Techników (Egzamin maturalny na poziomie rozszerzonym i podstawowym) - Korepetycji udzielam w formie stacjonarnej w samym centrum lub w formie zajęć online. [Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 692 106 786

Subject reference

PolskiJęzyki

Preferred age of the students

- prefered primary school
- prefered high school
- prefered students
- prefered adults

Preferred level of the students

- beginner
- lower intermediate
- intermediate
- higher intermediate
- advanced