kacha.grzybowska
Kasia Grzybowska VerifiedJoined: 12/02/2020
Jako korepetytorka pracuję od 3 lat. Mam humanistyczną duszę i staram się zarażać innych moją pasją do języków. Posiadam własne materiały do pracy z kursantami, ponadto metody nauczania zawsze dostosowuję do wieku i charakteru ucznia, a także oczekiwań związanych z nauką. Zawsze dbam o to, żeby na moich zajęciach każdy uczeń miał indywidualnie dobrane materiały oraz prowadzę ewaluację semestralną. Moi podopieczni osiągają sukcesy zarówno na wszelkiego rodzaju egzaminach, jak i podczas praktycznego stosowania języka.
40 zł / session0.0
Korepetycje z języka polskiego
Przygotowuję uczniów do egzaminu 8-klasisty i matury (podstawowej i rozszerzonej), a także prowadzę zajęcia dla dorosłych, chcących zacząć naukę języka lub podnieść swój poziom.
40 zł /
About the class

Posiadam własne materiały do pracy z kursantami, ponadto metody nauczania zawsze dostosowuję do wieku i charakteru ucznia, a także oczekiwań związanych z nauką. Zawsze dbam o to, żeby na moich zajęciach każdy uczeń miał indywidualnie dobrane materiały oraz prowadzę ewaluację semestralną. Przygotowuję uczniów do egzaminu 8-klasisty i matury, a także prowadzę zajęcia dla dorosłych, chcących zacząć naukę języka lub podnieść swój poziom. Moi podopieczni osiągają sukcesy zarówno na wszelkiego rodzaju egzaminach, jak i podczas praktycznego stosowania języka.

Subject reference

JęzykiPolski

Preferred age of the students

- prefered primary school
- prefered high school
- prefered students
- prefered adults

Preferred level of the students

- beginner
- lower intermediate
- intermediate
- higher intermediate